3.jpg17.jpg9.jpg

Prachtriet basic: Nu betaalbaar kopen, later gemakkelijk uit te bouwen

Het project Goudhof lanceert een nieuwe stadswoning; de Prachtriet basic. Dit woningtype heeft een eigen tuin, ruime parkeergelegenheid op eigen terrein en ligt bovendien lekker centraal aan de rand van het centrum en dicht bij het station. De Prachtriet basic is gemakkelijk uit te breiden met een extra verdieping. U kunt deze later realiseren, maar u kunt er ook al in de bouwfase voor kiezen. Een Prachtriet basic kan dus meegroeien met wensen van de toekomst!

Prachtriet basicStarters
Bent u nieuw op de koopwoningmarkt? Door de prijs van €225.000,- v.o.n. is het in 2011 nog mogelijk voor de Prachtriet basic een starterslening aan te vragen. Informeer er vrijblijvend naar bij Cheizoo Makelaardij, Van der Krabben Makelaardij of Van den Heuvel Makelaars.

Veel ruimte
De stadswoningen hebben ieder een eigen tuin én ruimte voor maar liefst drie auto's op eigen terrein. Een absolute luxe zo midden in het centrum. En daarnaast biedt de bijzondere stadshof in het plan Goudhof een oase van rust. Deze tuin, bedoeld voor de bewoners van Goudhof, neemt het uitgangspunt Goudhof heel letterlijk. Er komen bomen met goudgele bladeren zoals de ‘Gleditia sunburst', wuivende siergrassen en goudgele narcissen. U heeft er volop mogelijkheden om uit te rusten of de buren te ontmoeten.

Centraal wonen
Wonen in Goudhof is ook centraal wonen aan de rand van het Osse centrum. Vanuit de Goudmijnstraat loopt u zo de drukte van het centrum in. Met gezellige terrasjes, leuke winkels maar ook met de dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten. Vanuit Goudhof rijdt u bovendien gemakkelijk de stad weer uit. En het NS- en busstation bevinden zich ook op loopafstand!

Meer weten?  
Informeer vrijblijvend bij Cheizoo Makelaardij 0412 405179, Van der Krabben Makelaardij 0412 632928 of Van den Heuvel Makelaars 0412 405022. U kunt ook vast kijken op www.woneningoudhof.nl