



Wonen in Goudhof is centraal wonen aan de Goudmijnstraat in het centrum van Oss. Ruime woningen, met ook voor starters een grote keuze aan appartementen; in diverse prijsklassen.

Helemaal klaar
Alle appartementen hebben een eigen parkeerplaats. En voor 3000 euro extra krijg je zelfs twee eigen plaatsen voor de auto. Ideaal voor tweeverdieners die na een dag werken zeker willen zijn van een veilige parkeerplaats bij de eigen woning. Bovendien zijn alle appartementen afgewerkt met een complete keuken en goede badkamer. Voor de aankoopsom ben je dus echt helemaal klaar.
Overal dichtbij
Bewoners van Goudhof wonen ook nog eens lekker centraal. Het NS- en busstation is op loopafstand en met de auto ben je zo de stad uit en de snelweg op. Ook het centrum met winkels, terrasjes én supermarkten zijn om de hoek! Midden in die levendigheid biedt de Goudhof een oase van rust. Hier komt namelijk een bijzondere stadshof ontworpen door Esther Kruit van buro Kruit Tuin- en landschapsarchitectuur. “Goudhof krijgt letterlijk een gouden hof. Met goudkleurige beplanting zoals wuivende graan- en grassoorten. Er komen ook grasveldjes en bankjes. Zo kun je ook daar in de zon gaan liggen of een boekje lezen", licht Esther haar ontwerp toe.
Eigen twist
Architectenbureau De Bie + De Bie ontwierp Goudhof. Esther de Bie vertelt: “Goudhof bestaat uit vijf losstaande gebouwen. Daardoor voorkomen we dat het één massief geheel wordt. Ook maken we heel bewust gebruik van een combinatie van lichte en donkere steensoorten. Dit geeft Goudhof een heel eigen twist. Bovendien draagt ook de wisseling in hoogte van 3- en 4 woonlagen bij aan het vriendelijke karakter op deze plek.”
Ruimte én rust
Het plan wordt gefaseerd aangepakt. U heeft er nu de keuze uit diverse soorten appartementen; van klein tot groot. Alle 40 woningen hebben een doordachte indeling. En ze hebben allemaal een eigen beschermde parkeerplaats! Ook komen er in deze fase 9 stadswoningen die bovendien beschikken over een carport met plek voor twee auto’s. Zo zorgen we ervoor dat er ruimte is voor parkeren, maar dat de rust in de tuin bewaard blijft. Dat is nog eens prettig thuiskomen!
Meer weten? www.woneningoudhof.nl