



Met een vernieuwde start van de verkoop en een nieuwe website en brochure is in de laatste week van 2011 de verkoop van start gegaan van appartementcomplex 'Gloss Wonen'. Martijn van Kollenburg en Marij-Ellen Smits, die de verkoop van de appartementen begeleiden, zijn blij met de veertien gegadigden en twee getekende contracten.
Bouw start
Het project is gelegen op de hoek van de Hooghuisstraat en Oostwal. De appartementen die worden ontwikkeld zijn volgens de verkopers niet alleen door hun indeling, ruimte en afwerking zeer aantrekkelijk, maar ook door hun ligging in het centrum. De studio's zijn geprijsd vanaf 129.000 euro en de appartementen vanaf 149.000 (beiden volledig eigendom). De appartementen beschikken over één of twee slaapkamers en de mogelijkheid van een loggia of terras op de begane grond. De appartementen worden compleet afgewerkt met keuken voorzien van alle luxe en sanitair van Villeroy en Boch met Grohe mengkranen. Maar ook beschikken de appartementen over vloerverwarming en een ruime keuze uit vloer- en wandtegels. Daarnaast is het mogelijk een eigen afgesloten parkeerplaats in de kelder te kopen of te huren. In februari 2012 zal de bouw van start gaan waarbij de laatste appartementen uiterlijk 31 december van 2012 worden opgeleverd.
Openstelling
De snelle beslissers krijgen gratis vitrage en laminaatvloer. Tot 1 april is het mogelijk om een starterslening aan te vragen. De 'Gloss Wonen' openstelling is donderdag 19 januari van 18.00 tot 20.00 uur (hoek Hooghuisstraat / Oostwal huisnummer 23). Meer informatie via BOSS Wonen, tel. (073) 612 30 30 en vragen naar Martijn van Kollenburg of Marij-Ellen Smits.
Of kijk op www.glosswonen.nl en www.bosswonen.nl